Platforma sprzedażowa z systemem lojalnościowo - profitowym
main_art_img

Aplikacja stworzona na potrzeby grupy Elbudex to aplikacja, która można podzielić na dwie części. Z jednej strony jest to aplikacja funkcjonująca na zasadach zamkniętego sklepu internetowego, który umożliwia wykonawcą współpracującym z firmą zamawianie towaru z dowolnego miejsca i umówienie dostawy na wybraną realizowaną właśnie inwestycję, z drugiej jednak strony jest to platforma zrzeszająca partnerów firmy w celu osiagnięcia obustronnych korzyści.

System informatyczny wykonany został w oparciu o język programowania PHP w wersji piątej, oraz o silnik bazy danych MySQL. Aplikacja została wykonana w technologii MVC, dzięki czemu nie ma najmniejszego problemu z jej dalszą rozbudową. Nowe moduły moga być dokładane do platformy na zasadzie kolejnych klocków.

System generuje dla każdego z partnerów zrzeszonego w projekcie, kartę lojalnościową o jedynym i niepowtarzalnym numerze. Partnerzy identyfikując się w poszczególnych punktach sprzedaży swoją kartą, generują określony obrót na rzecz grupy a co za tym idzie budują w niej swoją pozycję i mają możliwość wypracowania sobie coraz korzystniejszych rabatów.

Aplikacja zintegrowana jest z głównym systemem sprzedażowym firmy, dzięki czemu dostępny w sklepie internetowym asortyment jest zawsze aktualny a informacje na temat jego dostępności zawsze rzetelne.

Dzięki rozbudowanym możliwościom konfiguracji aplikacji może ona zostać dostosowana do potrzeb każdego użytkownika.

Zrzuty ekranowe


Wybrane projekty